HAKKIMIZDA
 

İnşaat sektöründe 36 yıla dayanan, köklü bir geçmişe sahip Zeynel Özdiker İnşaat Ltd. Şti. deneyiminin ve bilgi birikiminin verdiği Güven ile birlikte, ISO 9001 onayını alarak inşaat sektörüne “Güven ve Kalite” damgasını vurmuştur.

Mersin’ in çeşitli yerlerinde tamamladığı projelerle İnşaat Sektöründe; “Kalite ve Güvenin” bir arada olabileceğini, özenle ve titizlikte inşası yapılan konutların aşırı yüksek bedeller ödenmeden alınabileceğini kanıtlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 

Zeynel Özdiker İnşaat Ltd. Şti. olarak: “Güven ve Kalitedeki” istikrarlı gelişimin devamı, sektörün markası olmanın verdiği sorumluluk ile hiç durmadan, yaşamı kolaylaştıran, daha doğal yaşam alanlarını, çocuklarımızın güven içerisinde oynayarak arkadaşlarıyla kaynaşabileceği, huzur ve mutlulukla yeni dostluklar kurabileceğiniz, projeleri hayata geçirmekteyiz.

Biz Zeynel Özdiker İnşaat Ltd. Şti. olarak müşterilemizi iş ortaklarımız olarak kabul etmekteyiz. Onların ihtiyaçlarını görüyor ve bunlara ulaşmak için çabalıyoruz. Başarımız ise ortaklarımızla kurmuş olduğumuz sağlam ve uzun ilişkilerimizde yatmaktadır.

Vizyonumuz ise; kaliteden asla ödün vermeden, çağdaş, en yeni teknolojiyle, zamanında ve tam kuralına uygun şekilde teslim etmektir. Genç dinamik yapımızla değişim ve yenilikleri işimizin her alanında size hissettirmek diğer ilkelerimizdendir.

Amacımız, her zaman iş ortaklarımızın güvenlerini sürekli kılıp, huzurlu bir yaşam sunmaktır.

Nasıl daha iyi bir yaşam.

Zeynel Özdiker İnşaat olarak, bugüne kadar yaşam alanları kurarken dikkate aldığımız, ilke edindiğimiz, “Daha İyi Bir Yaşam” felsefemizi, değerlerimizi, bilgi birikimimizi, bütün yapılarımıza aynı titizlik ve özenle taşıdık.

Zeynel Özdiker İnşaat Ltd. Şti. olarak bize göre, mekanın ve yaşam alanlarının fiziksel özellikleriyle birlikte kültürel donanımıda bir bütün olarak ele alınmalı. Bir yaşam alanı olarak ev, yalnız temel gereksinimlerin karşılandığı kapalı bir mekan değil, dinlendiği ve yeniden üretkenlik kazandığı mekandır. Bu nedenle insanlarla iletişime, yeni fikirleri denemeye, mekânsal tatmine ve kalıcı olana odaklanıyoruz. 

Bu anlayışın bizim için çıkış noktası, yaşama kültürünü üreten insana duyulan saygıdır. Zeynel Özdiker İnşaat Ltd. Şti. için insana duyulan saygı, insanı bilmek, insanı anlamak ve insan için çalışmaktır. Sadece bu çaba bize doğru olanı gösterir.